Lõpetamisi

Suve hakul on paljudel elukestvatel õppijatel erinevaid koolide-koolituste lõpetamisi, nii sel korral ka minul.

Minu lõpetamine Vol 1 

Mul oli õnn osa saada aasta aega kestvast vabaühenduste tulevikujuhtide arenguprogrammist.

Minu jaoks oli vabaühenduste tulevikujuhtide arenguprogrammis osalemine selles mõttes elumuutev, et programmiga liitudes ei kujutanud ma tegelikult üldse ette, et mina võiksin olla eestvedaja, juht. Programmi lõppedes julgen öelda, et minu enesekindlus selles osas on kasvanud, tänu programmis osalemisele olen mõistnud enda kui juhi rolli, mida ma varasemalt endaga seostada ei osanud, tegelikult isegi ei julgenud.

Enne programmi algust oli minu jaoks kõige uudsem sõna huvikaitse ja võõram kompetents huvikaitsetegevuse juhtimine. Ma ei olnud sellele kunagi mõelnud, tõtt öelda ma isegi ei teadnud, mida see täpselt tähendab. Ja oi kui hea meel on mul praegu öelda, et tänu programmile sain sellest lähemalt teada ning avastasin, et see on asi, mis mulle tõeliselt huvi pakub ning korda läheb.

Tänan südamest vabaühenduste tulevikujuhtide programmi eestvedajaid, koolitajaid ning kaasõppureid. Eriline tänu läheb minu mentorile, kes mind toetas ja vajadusel väärtuslike nõuannetega varustas.

Minu lõpetamine Vol 2 

Ma olen nüüd päriselt päris raseduskriisi nõustaja.

Kui sügavale ma selle kolme õppeaasta jooksul enda sisse sain vaadata, kui lähedalt ennast tundma õppida… Kui palju ma sain läbi mõelda, tunda, elada… Kõik need lood, mis meie õppegrupil, minu armsatel kaasteelistel omavahel jagatud said, kõik need jutud, mis me omakeskis rääkisime… See teekond ja minu kaaslased sel rajal on olnud tohutult väärtuslikud, tegelikult lausa hindamatu väärtusega.

Olen südamepõhjani tänulik.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga