fbpx

Minu elu muutus täielikult 2013. aastal, kui selgus, et lapse saamiseks abi vajan ning selleks viljatuskliinikusse pöörduma pean. Nende aastate sisse on jäänud üle kümne viljatusravikatse, millest kolm katset on õnnestunud.
Ma olen kolme lapse ema, minu kaks inglibeebit valvavad mind kõrgemalt, üks neist elas kuus päeva ja teine sündis vaikselt, ning üks minu laps rõõmustab mind siin maailmas.

Olen omandanud magistrikraadi haridusteadustes. Lisaks olen läbinud kogemusnõustaja väljaõppe (teemad: viljatus ja viljatusravi, lapse surm ja lein). Jõudsin kogemusnõustamiseni iseenda läbielamiste kaudu ja minus tekkis soov ning tahe abistada ja toetada neid, kes sama teed on pidanud või peavad käima.

Olen õppinud raseduskriisi nõustajaks, toetan peresid raseduse planeerimise, lapseootuse ja sünnitusjärgsel perioodil. Olen läbinud pereteraapia pädevuskoolituse I astme ja hingehoidja baaskoolituse.
Olen end täiendanud vanema- ja seksuaalhariduse, leinanõustamise ja viljatusnõustamise ning vaimse tervise alal.

Tegutsen lapsevanemlusprogrammi “Imelised aastad” koolitajana ning olen juhatuse liige kahes mittetulundusühingus – MTÜ-s Vaikuse Lapsed ja MTÜ-s Viljatusravi Tugikeskus. Need MTÜ-d tegelevad perede toetamisega, kellel on läbida kaotuseid, mis on seotud lapsevanemaks saamise või olemisega.


Pakun järgmisi nõustamisteenuseid:
- leinanõustamine
- viljatusnõustamine
- raseduskriisi nõustamine
- kogemusnõustamine

Pakun koolitusi ja tugigruppide läbiviimist järgmistel teemadel:
- viljatus ja viljatusravi
- lein ja leinamine


Kuulumine ühendustesse
MTÜ Vaikuse Lapsed - juhatuse liige
MTÜ Viljatusravi Tugikeskus - juhatuse liige
Eesti Seksuaaltervise Liit - liige
Baltic Fertility Society - liige

Tunnustused
Aasta vabatahtlik 2020

Kutsetunnistused
Raseduskriisi nõustaja, tase 6
Kutseõpetaja, tase 7